ZEC w Wołominie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wizyty osób z zewnątrz zostają ograniczone do minimum (bramy wjazdowe na teren zakładu zostają zamknięte). W celu załatwienia spraw klientów prosimy o kontakt telefoniczny 22 787 55 80, mailowy sekretariat@zec.wolomin.pl lub z właściwym kierownikiem działu. W sytuacji, gdy do załatwienia sprawy niezbędny okaże się bezpośredni kontakt z pracownikiem ZEC, spotkania będą prowadzone w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominamy, że na terenie zakładu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk.

Spis telefonów do poszczególnych działów - https://zec.wolomin.pl/strefa-klienta/obsluga-klienta

14.11.2018 - przerwa w dostawie ciepła - ul. Powstańców 3 i ul.Legionów 32

2018.11.14 - Informujemy żę prace zostały zakończone i  przywrócono dostawę energii cieplnej.

W związku z koniecznością wykonania wcinki w istniejący rurociąg Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. informuje, że w dniu 14 listopada 2018r. w godzinach 7.00 – 18.00 nastąpi przerwa w dostawie ciepła do budynków przy ulicy Powstańców 3 i Legionów 32.

Za niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy. Postaramy się do minimum skrócić czas przerwy w dostawie ciepła do Państwa budynków.