ZEC w Wołominie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wizyty osób z zewnątrz zostają ograniczone do minimum (bramy wjazdowe na teren zakładu zostają zamknięte). W celu załatwienia spraw klientów prosimy o kontakt telefoniczny 22 787 55 80, mailowy sekretariat@zec.wolomin.pl lub z właściwym kierownikiem działu. W sytuacji, gdy do załatwienia sprawy niezbędny okaże się bezpośredni kontakt z pracownikiem ZEC, spotkania będą prowadzone w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominamy, że na terenie zakładu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk.

Spis telefonów do poszczególnych działów - https://zec.wolomin.pl/strefa-klienta/obsluga-klienta

2019.08.19 - przerwa w dostawie ciepła - Kościelna 64, 66, 68

2019.08.19 - Informujemy żę prace zostały zakończone i przywrócono dostawę ciepłej wody.

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. informuje, ze w związku z opóźnieniami w dostawie materiałów niezbędnych do wykonania prac budowlano-montażowych dla budowy przyłącza do nowo budowanego przedszkola przy ul. Kościelnej, planowany termin przerwy w dostawie ciepłej wody do budynków nr 64, 66, 68 przy ulicy Kościelnej zostaje przesunięty na dzień 19 sierpnia 2019r.

2019.08.02

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. informuje, że w związku z trwającymi pracami budowlano – montażowymi polegającymi na budowie przyłącza do nowo budowanego Przedszkola przy ul. Kościelnej, w dniu 06 sierpnia 2019r. nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody do budynków przy ulicy Kościelnej 64, 66, 68.

Za niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy. Postaramy się do minimum skrócić czas przerwy w dostawie ciepłej wody.