ZEC w Wołominie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wizyty osób z zewnątrz zostają ograniczone do minimum (bramy wjazdowe na teren zakładu zostają zamknięte). W celu załatwienia spraw klientów prosimy o kontakt telefoniczny 22 787 55 80, mailowy sekretariat@zec.wolomin.pl lub z właściwym kierownikiem działu. W sytuacji, gdy do załatwienia sprawy niezbędny okaże się bezpośredni kontakt z pracownikiem ZEC, spotkania będą prowadzone w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominamy, że na terenie zakładu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk.

Spis telefonów do poszczególnych działów - https://zec.wolomin.pl/strefa-klienta/obsluga-klienta

19.08.2020 - Przerwa w dostawie ciepłej wody

2020.08.20 - Informujemy że prace zostały zakończone i przywrócono dostawę ciepłej wody.

 

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. informuje, że w terminie od dnia 19.08.2020r. od godz. 07:00 do dnia 20.08.2020r. do godz. 06:00 nastąpi przerwa w dostawie ciepłej wody użytkowej spowodowana remontem i pracami modernizacyjnymi systemu ciepłowniczego.

Ze swej strony dołożymy wszelkich starań aby zminimalizować przewidywany czas trwania przerwy w dostawie ciepła i ciepłej wody.

Za wszelkie spowodowane tym utrudnienia przepraszamy.