ZEC w Wołominie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wizyty osób z zewnątrz zostają ograniczone do minimum (bramy wjazdowe na teren zakładu zostają zamknięte). W celu załatwienia spraw klientów prosimy o kontakt telefoniczny 22 787 55 80, mailowy sekretariat@zec.wolomin.pl lub z właściwym kierownikiem działu. W sytuacji, gdy do załatwienia sprawy niezbędny okaże się bezpośredni kontakt z pracownikiem ZEC, spotkania będą prowadzone w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominamy, że na terenie zakładu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk.

Spis telefonów do poszczególnych działów - https://zec.wolomin.pl/strefa-klienta/obsluga-klienta

2021.01.19 - Przerwa w dostawie ciepłej wody - Reja 14, 20, Teligi 1

W związku z awarią na sieci ciepłowniczej w ul. Reja, Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. informuje, że w dniu 20.01.2021 od godz. 8:00 do czasu usunięcia awarii nastąpi przerwa w dostawie energii cieplnej (ogrzewania miejskiego oraz ciepłej wody) do budynków:

- Reja 14
- Reja 20
- Teligi 1

Za niedogodności z tym związane serdecznie przepraszamy. Postaramy się do minimum skrócić czas przerwy w dostawie ciepła do Państwa budynku.