ZEC w Wołominie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wizyty osób z zewnątrz zostają ograniczone do minimum (bramy wjazdowe na teren zakładu zostają zamknięte). W celu załatwienia spraw klientów prosimy o kontakt telefoniczny 22 787 55 80, mailowy sekretariat@zec.wolomin.pl lub z właściwym kierownikiem działu. W sytuacji, gdy do załatwienia sprawy niezbędny okaże się bezpośredni kontakt z pracownikiem ZEC, spotkania będą prowadzone w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominamy, że na terenie zakładu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk.

Spis telefonów do poszczególnych działów - https://zec.wolomin.pl/strefa-klienta/obsluga-klienta

Witamy w Strefie Klienta

Materiały i dokumenty przeznaczone dla naszych Klientów

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK ZMIANOWY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
• Bieżąca eksploatacja i monitorowanie, oraz konserwacja, przeglądy, remonty urządzeń instalacji elektroenergetycznych średniego i niskiego napięcia i energetycznych (kotłów wodnych, stacji uzdatniania wody, węzłów cieplnych).
• Rozwiązywanie problemów technicznych oraz usuwanie zaistniałych awarii powierzonych urządzeń i instalacji elektroenergetycznych i energetycznych Ciepłowni.
• Wykonywanie prac montażowych ze schematami elektrycznymi, specyfikacją techniczną, montażową i konstrukcyjną.
• Znajomość i przestrzeganie przepisów oraz zarządzeń dotyczących zajmowanego stanowiska.
• Montaż instalacji elektrycznych i AKPiA, wykonanie okablowania oraz montaż tras kablowych, kabli energetycznych i sterowniczych.
• Wykonywanie remontów, konserwacji i usuwanie awarii urządzeń w instalacjach elektroenergetycznych oraz AKPiA.

WYMAGANIA
• Znajomość budowy i obsługi urządzeń i instalacji energetycznych w branży urządzeń kotłowych, ciepłowniczych.
• Doświadczenie w pracy w podobnym obiekcie energetycznym (min. 2 lata na podobnym stanowisku pracy).
• Wykształcenie minimum średnie techniczne (najlepiej o profilu elektroenergetycznym, energetyczny i AKPiA).
• Świadectwa kwalifikacyjne E grupa 1 (pożądane również grupa 2)
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych i analizowania problemów technicznych.
• Merytoryczna i praktyczna znajomość zagadnień z branży elektrycznej, elektroenergetycznej oraz AKPiA.
• Umiejętność pracy w zespole, rzetelność i odpowiedzialność
• Możliwości wykonywania pracy zmianowej (zakład pracuje w ruchu ciągłym 24h/7 dni w tygodniu);
• Dodatkowym atutem będzie znajomość układów kogeneracyjnych w zakresie eksploatacji;

OFERUJEMY
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i możliwości rozwoju.
• Możliwość stałego doskonalenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego.
• Pakiet świadczeń socjalnych, pakiet medyczny, Pracowniczy Program Emerytalny.
• Bardzo dobre warunki pracy w dobrym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV na adres Spółki:
ZEC w Wołominie Sp. z o.o. 05-200 Wołomin, ul. Szosa Jadowska 49
Termin składania ofert – 09.10.2019 r.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."
Załączniki:
Pobierz plik (elektryk-zmianowy.pdf)elektryk-zmianowy.pdf208 kB