ZEC w Wołominie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wizyty osób z zewnątrz zostają ograniczone do minimum (bramy wjazdowe na teren zakładu zostają zamknięte). W celu załatwienia spraw klientów prosimy o kontakt telefoniczny 22 787 55 80, mailowy sekretariat@zec.wolomin.pl lub z właściwym kierownikiem działu. W sytuacji, gdy do załatwienia sprawy niezbędny okaże się bezpośredni kontakt z pracownikiem ZEC, spotkania będą prowadzone w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominamy, że na terenie zakładu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk.

Spis telefonów do poszczególnych działów - https://zec.wolomin.pl/strefa-klienta/obsluga-klienta

Najnowsze wydarzenia i ogłoszenia

Przedstawiamy ważne komunikaty dotyczące naszego przedsiębiorstwa

Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. w dniu 18.03.2019r rozpocznie proces sprawdzania szczelności wołomińskiej sieci ciepłowniczej, poprzez dodanie do wody sieciowej barwnika Fluoresceina RM 200%. Barwiona na żółtozielono woda powinna znajdować się wyłącznie w sieci ciepłowniczej i nie powinna być widoczna dla użytkowników. Pojawienie się zabarwionej wody na zewnątrz, w miejscach takich jak instalacje wewnętrzne odbiorców (np. kran), ulice, cieki wodne oznacza awarię sieci - ZEC w Wołominie prosi o zgłaszanie ewentualnego napotkania zabarwionej wody.

Fakt pojawienia się zabarwionej, żółtozielonej wody należy zgłosić do ZEC w Wołominie pod numerem telefonu (22)-787-55-80/81 wew. 129 lub 115

Barwienie wody przeprowadzane zostanie zgodnie z wytycznymi Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wołominie. Wykonywane jest barwnikiem który ma atest higieniczny. Zastosowana dawka barwnika jest bezpieczna, nie niszczy instalacji i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Zabarwionej wody nie można używać do picia i gotowania, można natomiast używać wody do celów sanitarnych. W przypadku wystąpienia, po kontakcie z zabarwioną wodą, jakichkolwiek niepokojących objawów – prosimy o pilny kontakt z lekarzem.

Kartę danych technicznych oraz kartę charakterystyk można pobrać poniżej w załączniku.