ZEC w Wołominie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wizyty osób z zewnątrz zostają ograniczone do minimum (bramy wjazdowe na teren zakładu zostają zamknięte). W celu załatwienia spraw klientów prosimy o kontakt telefoniczny 22 787 55 80, mailowy sekretariat@zec.wolomin.pl lub z właściwym kierownikiem działu. W sytuacji, gdy do załatwienia sprawy niezbędny okaże się bezpośredni kontakt z pracownikiem ZEC, spotkania będą prowadzone w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominamy, że na terenie zakładu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk.

Spis telefonów do poszczególnych działów - https://zec.wolomin.pl/strefa-klienta/obsluga-klienta

Najnowsze wydarzenia i ogłoszenia

Przedstawiamy ważne komunikaty dotyczące naszego przedsiębiorstwa

W marcu 2021 roku w budce lęgowej na kominie Zakładu Energetyki Cieplnej w Wołominie zamieszkała para sokołów wędrownych. Jesteśmy dumni z naszych lokatorów i chcielibyśmy wspólnie nadać im imiona.

Aby wziąć udział w Konkursie, należy do 14 maja br. zgłosić swoje propozycje imion dla samicy i samca wraz z krótkim uzasadnieniem w formularzu konkursowym (jedna osoba może zgłosić po jednym imieniu dla sokołów) - link.

Uwaga! Z Konkursu wyłączone są imiona nadane już innym sokołom, wymienione przez Stowarzyszenie Na Rzecz Dzikich Zwierząt "SOKÓŁ" - link.

Spośród nadesłanych propozycji Jury Konkursu wybierze najlepsze, które zostaną zakwalifikowane do finalnego głosowania na profilu ZEC Wołomin na Facebooku - link . Odbędzie się ono w dniach 20-27 maja 2021 r.

Zwycięzcami Konkursu zostaną̨ osoby, których propozycje imion uzyskają̨ największą liczbę̨ głosów.

Otrzymają one specjalne gadżety, a także zaproszenie na spotkanie z Jury Konkursu oraz możliwość zwiedzenia Zakładu Energetyki Cieplnej w Wołominie.

Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się przed zgłoszeniem z Regulaminem konkursu na imiona sokołów - link .

Ewentualne pytania dotyczące Konkursu prosimy kierować na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

.