ZEC w Wołominie informuje, iż w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wizyty osób z zewnątrz zostają ograniczone do minimum (bramy wjazdowe na teren zakładu zostają zamknięte). W celu załatwienia spraw klientów prosimy o kontakt telefoniczny 22 787 55 80, mailowy sekretariat@zec.wolomin.pl lub z właściwym kierownikiem działu. W sytuacji, gdy do załatwienia sprawy niezbędny okaże się bezpośredni kontakt z pracownikiem ZEC, spotkania będą prowadzone w specjalnie wyznaczonym do tego miejscu. W trosce o wzajemne bezpieczeństwo przypominamy, że na terenie zakładu obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust maseczką oraz dezynfekcja rąk.

Spis telefonów do poszczególnych działów - https://zec.wolomin.pl/strefa-klienta/obsluga-klienta

Najnowsze wydarzenia i ogłoszenia

Przedstawiamy ważne komunikaty dotyczące naszego przedsiębiorstwa

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu wyniki głosowania na imiona dla pary wołomińskich sokołów. Użytkownicy Facebooka zdecydowali, że mieszkańcy budki lęgowej na kominie naszej ciepłowni będą z dumą nosić imiona Zofia i Henryk.

 

Propozycję tych imion do Konkursu zgłosił pan Maciej Łoś, który chciał tym sposobem uhonorować Zofię Nałkowską - patronkę wołomińskiego muzeum oraz Henryka Woyciechowskiego - założyciela Wołomina. Serdecznie gratulujemy panu Maciejowi zwycięstwa w naszym konkursie!

Gratulujemy również pozostałym finalistom, panu Andrzejowi Wójcikowi oraz panu Tomaszowi Obłójowi, których propozycje także spotkały się z dużym zainteresowaniem. Z autorami haseł zakwalifikowanych do finału spotkamy się już 7 czerwca na uroczystości wręczenia nagród, która odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Wołominie.

Liczba głosów uzyskana przez poszczególne pary imion:

 

Miejsce Liczba głosów
w III etapie Konkursu
Imię dla samicy Imię dla samca Imię i nazwisko
Uczestnika Konkursu
1 209 Zofia Henryk Maciej Łoś
2 86 Eua Oze Andrzej Wójcik
3 22 Wołominka Wołominek Tomasz Obój